Ana sayfa

China Steel Products Directory

Çin China Steel Products Directory Sertifikalar
Çin China Steel Products Directory Sertifikalar
You always can give me the best plan ,and it lets my customer feel great,i hope we can have another chance to cooperation.

—— Tim

Good Products ,Good Service,Good Sourcing Platform!

—— Michael

Cooperation is very satisfactory and the Company of the past few years, we are very willing to continue long-term cooperation.

—— Dean

Ben sohbet şimdi

China Steel Products Directory

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
China Steel Products Directory China Steel Products Directory China Steel Products Directory China Steel Products Directory China Steel Products Directory China Steel Products Directory China Steel Products Directory China Steel Products Directory China Steel Products Directory China Steel Products Directory
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : >lessthan$1,000,000
İhracat p.c : 80% - 90%

Üretim, satış ve çelik ürünleri iş yapan bir bütün olarak teknik satış sonrası hizmet ile Çin Çelik Ürünleri Dizini.
İşte Çin çelik ürün işletmelerinde önde gelen marka üreticilerinden oluşan bir koleksiyon. Sadece yüksek kaliteli çelik ürünler sunuyoruz.

Üreticiler ağırlıklı olarak paslanmaz çelik soğuk haddelenmiş sac, sıcak haddelenmiş levha, çizim tahtası, ayna paneli, rulo ile uğraşmaktadır; Çelik boruların, tüplerin, sıvı boruların farklı özellikleri; Paslanmaz çelik temizlik topu, vb; Çeşitli profiller, yuan çelik, köşeli çelik, düz çelik, kanal çelik, altıgen, vb. Malzemeler: 310S, 2520,309S, 316L, 321,304L, 304,304J, 202,201 ve benzeri. Ayrıca çeşitli işleme ekipmanları sunar, müşterilere kesme, dilme, taşlama, 8K ve diğer işleme hizmetleri sağlayabilir. Ürünler yaygın olarak petrol, elektronik, kimya, ilaç, tekstil, gıda, makine, inşaat, nükleer güç, havacılık, askeri ve diğer sanayilerde kullanılmaktadır.

"Hayatta kalma, itibar ve geliştirme" amaçlı şirketleri, yeni ve eski müşteri hizmetleri için kaliteli hizmetler sunmaya devam söz verdi, sormak için yeni ve eski müşterilere hoşgeldiniz!


Çin Çelik Ürünleri Rehberi derinden daha iyi adapte ve güzelleşmek, yeni kademeli Çinli çelik ürün İşletme köklü edilecektir.

İhtiyacın varsa, lütfen ürün sayfasındaki "Şimdi Başvurun" butonuna ya da doğrudan ürün üreticilerine başvurun. Tedarikçilerin satışları e-postanızı cevaplayacaktır.

İletişim bilgileri
China Steel Products Directory

İlgili kişi: Miss. li

Tel: 66668888

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)